Nasi partnerzy


ARCHITEKT WNĘTRZ

MAFarchitects to pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu architektury i wnętrz. Tworzą ją ludzie z pasją o otwartych umysłach, wszechstronnym wykształceniu, posiadający doświadczenie w kompleksowej realizacji projektów architektonicznych oraz wnętrzarskich w prywatnych i publicznych inwestycjach, śledzący trendy i poszerzający swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach i targach w Polsce i za granicą.

MAFarchitects zapewniają kompleksową obsługę klienta- od koncepcji poprzez projekt wykonawczy do sprawowania nadzoru autorskiego nad wykonawstwem przy współpracy z wykwalifikowanymi i sprawdzonymi firmami z branży budowlanej.

Otwarte umysły, wrażliwość na drugiego człowieka i świat poparte wiedzą i doświadczeniem dają im nieskończone spektrum możliwości w zakresie stosowanych rozwiązań funkcjonalnych, estetycznych i materiałowych. Tworzą oni projekty unikatowe, niemal „szyte na miarę” Klienta z poszanowaniem jego preferencji oraz budżetu. Stawiają na ponadczasowość, jakość i szczerość zastosowanych materiałów.

 

Kontakt:

MAFarchitects
ul. Promienista 12b/5
60-288 Poznań
tel. +48 600 961 778/ tel. +48 508 137 149
pracownia@mafarchitects.pl
www.mafarchitects.pl

DRZWI, PODŁOGI, ŁAZIENKI

We wszystkich działaniach pasja to podstawa do tego by osiągać więcej. I właśnie pasja to mianownik dla zespołu Solid Design Group. Dzięki doświadczeniu w branży wykończenia wnętrz rozumieją dokładnie co oznacza chęć posiadania niepowtarzalnego wnętrza – wnętrza, które na długie lata stanie się Waszym domem, miejscem pracy czy przestrzenią codziennego życia.

Dzięki dużej różnorodności produktów – każdy znajdzie coś, co sprawi, że jego dom nabierze osobistego i oryginalnego charakteru.

Kontakt:

Salon Drzwi i podłóg VOX / Salon Łazienek BLU
ul. Poznańska 104
62-200 Gniezno
tel. +48 537 055 555 / tel. +48 537 855 555
biuro@sd-group.pl
www.sd-group.pl

MEBLE

Salon Meble VOX na ul. Poznańskiej 104 jest nowym salonem marki VOX w Gnieźnie. Znajduje się na pierwszym piętrze Galerii PS. Na klientów VOX czeka wiele udogodnień ułatwiających wybranie aranżacji najbardziej odpowiadającej ich potrzebom: darmowa kawa dla klientów, dla najmłodszych Strefa Dziecka, Strefa Architekta do bezpłatnych konsultacji z projektantem wnętrz Meble VOX, komfortowym miejscem do pracy z VOXBOX i konfiguratorem Dobierz Wnętrze – intuicyjnymi i prostymi w obsłudze narzędziami do tworzenia własnych aranżacji i sprawdzania połączenia różnych produktów z oferty Meble.

W salonie obejrzeć można przykładowe aranżacje z wszystkimi kolekcjami Meble VOX, w tym z najnowszymi kolekcjami – Mio by VOX, Muto by VOX, Lori by VOX czy Spot by VOX.

Dostępna jest także strefa z kolekcjami młodzieżowymi z grupy Young VOX – Spot by VOX, Smart by VOX, Young Users by VOX i Evolve. Te kolekcje to nie gotowe, statyczne rozwiązania, lecz meble inspirujące do poszukiwań i kreatywnych zabaw. Young Users został wyróżniony nagrodami w różnych konkursach, między innymi w prestiżowym plebiscycie must have organizowanym podczas najważniejszego festiwalu designu w Polsce Łódź Design Festival.

Przy montażu mebli przez ich certyfikowanych montażystów Meble VOX przedłużają gwarancję o rok.

Dzięki naszej współpracy z salonem Meble VOX możecie liczyć nawet na 10% rabat wyposażając swoje nowe mieszkanie.

Kontakt:

Salon Meble Vox Gniezno Galeria PS
ul. Poznańska 104
62-200 Gniezno
tel. +48 781 449 805
gniezno_meble@vox.pl
facebook.com/SalonMebleVOX