Pomoc w aranżacji mieszkania


Wychodząc na przeciw naszym Klientom, chcąc ułatwić Państwu aranżację wymarzonego M i dostosowanie mieszkania do Państwa indywidualnych potrzeb, stworzyliśmy unikatowy i innowacyjny, dostępny dla każdego z kupujących pakiet współpracy z architektem.

Każdy z klientów, wraz z kupnem mieszkania otrzyma od nas usługę pomocy architekta w aranżacji mieszkania!

Na czym ma polegać pomoc architekta?

Po wstępnej ankiecie na temat Państwa oczekiwań (ilu osobowa rodzina? dzieci? singiel? zwierzęta domowe? hobby? potrzebna przestrzeń do przechowywania? specjalne oczekiwania?) współpracująca z nami pracownia architektoniczna – MAFarchitects, opracuje dla Państwa na rzutach warianty aranżacji mieszkania tj. możliwe ustawienie mebli, sprzętów w kuchni, sprzętów w łazience, ewentualne zmiany ścianek działowych. Dodatkowo zostaną przygotowane dla Państwa proste modele 3D wybranych wersji, tak aby możliwie jak najlepiej zapewnić czytelność proponowanych rozwiązań.

Możliwości aranżacyjne mieszkania projektant przedstawi Państwu na umówionym wcześniej spotkaniu w naszym biurze sprzedaży mieszkań.

Po konsultacjach, po lepszym zapoznaniu się z Państwa preferencjami, architekt naniesie na 1 wybrany wariant korekty wynikające z Państwa indywidualnych potrzeb, po czym mailowo prześle je do Klienta w postaci rzutu i widoków z modelu.

Poniżej wzorcowe opracowanie na przykładzie strefy dziennej mieszkania:

Z tak przygotowanym opracowaniem klient może zdecydowanie łatwiej sam ustalić rozmieszczenie punktów elektrycznych, punktów wod-kan, a także wydać nam dyspozycje co do ścian działowych.

Jeśli jednak chcielibyście Państwo kontynuować swoja współpracę z projektantem i stworzyć z nim wnętrze od A do Z uszyte na Waszą miarę, proponujemy specjalnie dla naszych Klientów rabat 30% na kontynuację współpracy z architektem- usługę projektu wykonawczego.