O NAS

Kim jesteśmy?

AEDILIS to deweloper działający na lokalnym, gnieźnieńskim i wielkopolskim rynku. Inwestowanie w dobrze znanych okolicach pozwala nam na wybór najatrakcyjniejszych lokalizacji, a dzięki znajomości funkcjonowania lokalnego biznesu mamy dostęp do najlepszych specjalistów i materiałów, przy zachowaniu cen optymalnych dla mieszkańców.

AEDILIS powstało w 2015 roku, kilka lat po boom’ie budowlanym. Dlatego mogliśmy obserwować rynek i analizować go, a następnie wyciągać wnioski na podstawie wcześniej powstałych inwestycji. Nie zapominamy przy tym o wsłuchiwaniu się w potrzeby ludzi, którzy pragną mieszkać godnie i komfortowo.

Wyższy standard,
wyższe cele

Każdy z budynków AEDILIS jest wyjątkowy i z każdą kolejną inwestycją oferujemy mieszkańcom jeszcze więcej komfortu i przydatnych rozwiązań architektonicznych. To jedno z naszych podstawowych założeń – budować jeszcze lepiej, a użytkownikom dawać jeszcze więcej radości.

Zacznijmy od
początku

Proces powstawania mieszkań zaczyna się od projektu – i choć współpracujemy z uznanymi zespołami projektantów i architektów, nie pozostawiamy ich samych z tym wyzwaniem.

Od początku, na bieżąco szczegółowo analizujemy całość inwestycji. Łączymy estetykę, funkcjonalność i sztukę budowlaną. Każdy nasz krok jest przemyślany, dlatego używamy materiałów budowlanych najwyższej jakości. Mieszkania i lokale mają cieszyć użytkowników przez lata, więc szczególnie dbamy o standardy rozplanowania, wykończenia i użyteczności. Co to znaczy? Między innymi:

Zdanie klientów jest dla nas niezwykle ważne, więc na poszczególnych etapach inwestycji działamy wspólnie – projektujemy mieszkania, rozmieszczenie ścian czy instalacji z uwzględnieniem potrzeb przyszłych mieszkańców.

Nasze garaże są funkcjonalne nawet przy większej liczbie samochodów w rodzinie. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, a dzięki naszemu doświadczeniu służymy radami, które ułatwią Ci życie na każdym etapie.

Przestrzenie wspólne projektujemy z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Pamiętamy także o udogodnieniach dla osób z niepełnosprawnościami. Dbamy o komfortowe użytkowanie na co dzień.