WYNAJEM

Nieruchomości

Jeśli nie chcesz brać kredytu na zakup mieszkania, nie dysponujesz środkami pozwalającymi na pokrycie pełnych kosztów inwestycji albo po prostu zamierzasz przeznaczyć je aktualnie na inny cel – mamy rozwiązanie w sam raz dla Ciebie.

Jeśli chcesz mieszkać tak, jak na to zasługujesz, lub zarabiać, korzystając z najlepszej lokalizacji – zapoznaj się z ofertą wynajmu AEDILIS.

Dlaczego warto skorzystać z oferty wynajmu?

Oferujemy mieszkania i lokale użytkowe ulokowane w doskonałym miejscu do prowadzenia Twojej firmy. Proponujemy lokale w wielu konfiguracjach oraz wariantach, na krótszy i dłuższy okres najmu.

Jeśli nie chcesz wiązać się umową kupna, zamierzasz pojawić się w okolicy na chwilę lub szukasz lokum dla pracowników firmy, to oferta wynajmu AEDILIS będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Dowiedz się więcej o lokalach, które możesz aktualnie wynająć, i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

WIĘCEJ

Zrealizowane projekty, z których jesteśmy dumni

Dla nas nie jesteś klientem - jesteś naszym współmieszkańcem

Dlatego szanujemy Cię i służymy pomocą na każdym etapie – od wsparcia przy uzyskaniu finansowania, przez wprowadzanie zmian lokatorskich w projektach, aż po techniczne i doradztwo w zakresie codziennego użytkowania. Bo chodzi o to, by mieszkało się nam jak najwygodniej – a przede wszystkim Tobie i Twojej rodzinie!